شرایط اضافی

علاوه بر سناریو انتخابی، شما می‌توانید یکسری شرایط خاص برای کسانی که می‌توانند جوین دهند، قرار دهید. وقتی که یکی از ادمین‌ها دکمه استارت را می‌زند، منویی برای انتخاب سناریو ایجاد می‌شود، بعد از انتخاب سناریو، بایستی یکی از شرایط اضافی را انتخاب کند. شرایط اضافی به شرح زیر هستند:

🔹 نوع بازی

1️⃣ معمولی

در این حالت، زمان‌بندی‌ها فرقی نمی‌کنند و معمولی هستند.

2️⃣ وویس چت
در این حالت بازیکنان می‌توانند در قسمت وویس چت گروه جوین شوند و بازی کنند. بنابراین اگر می‌خواهید با این حالت بازی کنید همه بازیکنان باید تلگرام خود را آپدیت کنند. همچنین در حال حاضر بات توانایی مدیریت وویس چت را ندارد و خود بازیکنان باید در نوبت یکدیگر صحبت نکنند. در این حالت زمان صحبت کمتر شده و زمان شب بیشتر شده است.

3️⃣ نابینایان
در این حالت زمان بعضی از فرآیندها بیشتر از باقی حالت‌ها می‌باشد.

🔸 شرایط جوین

 

1️⃣ معمولی

در این حالت، هیچ شرایطی وجود ندارد و همه می‌‌توانند در بازی جوین شوند.

2️⃣ بازیکنان حرفه‌ای
در این حالت تنها کسانی می‌توانند در بازی جوین شوند که در بین 100 نفر اول رتبه‌بندی بات حضور داشته باشند.

3️⃣ بازیکنان تی‌وی
در این حالت تنها کسانی می‌توانند در بازی جوین شوند که جز بازیکنان شبکه سلامت بوده باشند، در این حالت در کنار اسم این افراد اموجی 📺 وجود دارد. اگر کسی قبلا در مراحل بعد از انتخابی در شبکه سلامت حضور داشتند می‌‌توانند در قسمت ارتباط با ادمین پیام دهند و ادمین بات، تنظیمات لازم را انجام دهد.

4️⃣ بازیکنان ویژه
در این حالت تنها کسانی می‌توانند در بازی جوین شوند که ادمین‌های گروه آن بازیکنان را دعوت کنند. برای دعوت بازیکنان بایستی روی یکی از پیام‌های آن بازیکن دستور invite را ریپلای کنید. اگر هم خواستید تمامی بازیکنان دعوت شده پاک شوند می‌توانید از دستور clear استفاده کنید. با انجام این کار اگر کسی به بازی دعوت نشده باشد نمی‌‌تواند جوین شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن