«جذاب‌ترین روش مافیا آنلاین»

امروزه مافیا آنلاین محبوبیت بسیاری دست یافته است. بازی مافیا به عنوان یکی از بازی‌های نقش مخفی، امروزه در دورهمی‌های دوستانه، خانوادگی و یا در کافه‌ها بازی می‌شود و جذابیت خاص خودش را دارد. بعد از اینکه ویروس کرونا شایع شد و دیگر فرصتی برای دورهمی‌ها وجود نداشت، بات مافیا پرشین با هدف اینکه افراد بتوانند به صورت مجازی بازی مافیا را انجام دهند، طراحی شد. ابتدا به صورت بسیار ساده بات شروع به کار کرد و در طول زمان پیشرفته‌تر شد. سعی شده است در این بات، تمام جزئیات بازی مافیا به صورت حضوری اعم از صحبت نوبتی، رای‌گیری نفر به نفر، فرصت برای دفاع،‌ چالش گرفتن، تارگت – کاور و … در نظر گرفته شود. با پیشرفته‌تر شدن بات، نقش‌های پیچیده‌تر به بات اضافه شدند و به تبع آن سناریوهای جذابی به بات مافیا اضافه شدند.

بات مافیا به عنوان گرداننده بازی در محیط تلگرام در گروه‌ها عضو می‌شود و بعد از انجام تنظیمات لازم، بازی به گردانندگی بات مافیا انجام می‌شود. دیگر نیازی نیست که فردی گرداننده باشد و همه افراد می‌توانند بازی کنند. از طرف دیگر، وقتی یک نفر به عنوان گرداننده بازی را اجرا می‌کند، ممکن هست اشتباه کند، که این مورد در حالت مجازی با احتمال بیشتری رخ می‌دهد. همچنین در فضای مجازی گرداندن افراد و هماهنگی همه بازیکنان به شدت سخت خواهد بود.

علاوه بر این، در بات مافیا با استفاده از امکاناتی که در تلگرام وجود دارد سعی شده است که از لحاظ بصری برای مخاطب جذاب باشد به طوری که کارت نقش‌ها به جای استفاده از عکس، از گیف استفاده شده، در زمان‌های خاص از گیف و وویس‌های مناسب استفاده شده تا هر چه بیشتر بازیکنان در حین بازی لذت ببرند.

با اضافه شدن قابلیت وویس چت در تلگرام، جذابیت بازی چند برابر شده است، اما برای استفاده از این قابلیت، بایستی همه بازیکنان تلگرام خود را آپدیت کرده باشند. این حالت نیز در بات مافیا در نظر گرفته شده است تا بازیکنان بتوانند به راحتی به صورت وویس چت با گردانندگی بات مافیا، بازی کنند.

بنابراین با استفاده از بات مافیا در فضای تلگرام به راحتی می‌‌توانید با دوستان خود مافیا بازی کنید.

مافیا آنلاین با بات مافیا پرشین
به بالای صفحه بردن