نکاتی در مورد تروریست

تروریست کیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

تروریست بعد از گادفادر بلند مرتبه‌ترین عضو مافیاست. تروریست با مافیا در شب بیدار می‌شود ودر روز اگر به هر طریقی (رای‌گیری، تفنگ، کابوی و …) از بازی خارج شود، یک نفر را می‌تواند با خود از بازی خارج کند.

 

 

اگر تروریست شدیم چطور بازی کنیم؟

اگر نقش تروریست را در بازی دریافت کردید به خاطر داشته باشید در صورت بیرون رفتن نقش شما مشخص می‌شود پس خیلی مهم هست که بعد از خروج شما، یارهای شما مشخص نشوند. باید حواستان باشد که به چه کسی در بازی تارگت می‌زنید و چه کسی را کاور می‌کنید. کاور کردن از یارهای خود به صورت قطعی شاید به نفع تیم شما نباشد.

اگر شهروند بودیم با تروریست چه کنیم؟

اگر شهروند بودید و تروریست را پیدا کردید و یا حدس زدید، سعی کنید به سرعت این مورد را اعلام کنید تا ترجیحا آن فرد در روز از بازی خارج نشود تا کسی را از بازی به بیرون نبرد، خروج تروریست به وضعیت بازی بسیار بستگی دارد. اگر وضعیت زرد یا قرمز بود تا حد امکان سعی کنید تروریست را از بازی خارج نکنید و با اعلام نقش او سعی کنید به اسنایپر گرا دهید تا در شب او را بکشد.
در نظر داشته باشید که تروریست تحت هر شرایطی در روز خارج شود، چه با تفنگ، چه با کابوی و … یک نفر را از بازی خارج می‌کند، بنابراین در نهایت تروریست باید با تیر اسنایپر از بازی خارج شود.

اگر مافیا بودیم با تروریست چطور بازی کنیم؟

خاطرتان باشد زمانی که مافیا هستید بایستی بعد از خروج تروریست شما لو نروید و هم از خروج تروریست برای سفید شدن خود استفاده کنید. حد الامکان تروریست را در وضعیت زرد یا قرمز خارج کنید. حواستان باشد که به تروریست در روزی که می‌خواهید از بازی خارج شود، تارگت بزنید تا یک وقت اسنایپر، تروریست را در شب شات نکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن