ایونت مافیا تهران: تجربه جذاب و دوست‌داشتنی

ایونت مافیا تهران

یکی از تفریحات جذاب، بازی حضوری مافیا در یک جمع دوست‌داشتنی می‌باشد. اگر چه بازی مافیا به صورت آنلاین و مجازی مورد استقبال خیلی از افراد هست، اما این بازی به صورت حضوری و فیزیکی هم جذابیت‌های بسیار زیادی دارد. به این صورت که با دوستان خود در یک فضای مناسب بازی مافیا دور هم جمع میشید و در ایونت مافیا تهران بازی می‌کنید.

بات مافیا پرشین از سال 1400 ایونت‌های حضوری خودش رو در شهر تهران شروع کرد و در کنار بازی‌های مجازی و آنلاین، ایونت حضوری مافیا نیز برگزار کرد. اکثر بچه‌هایی که در بات در کنار هم بازی کردند و رفاقت‌های قشنگی شکل گرفت، کنار همدیگه جمع شدند و حضوری مافیا بازی کردند.

در کنار بازی مافیا، بازی‌های گروهی از جمله؛ بردگیم‌های اولون، سکرت هیتلر، کودتا و …، پانتومیم در ایونت‌های حضوری نیز اجرا می‌شود.

همه افرادی که علاقه‌مند به بازی مافیا هستند، می‌توانند در ایونت مافیا تهران شرکت کنند. (شرکت در ایونت)

تمامی سناریوهای جذاب دنیای مافیا از جمله پدرخوانده، زودیاک، بازپرس، تکاور، مذاکره و کلاسیک پیشرفته در سناریو بازی می‌شود. نگران آموزش نقش‌ها هم نباشید، قبل هر چیزی تمامی موارد به شما یاد داده میشه.

به صورت هفتگی در روزهای پنج‌شنبه ساعت 15 الی 21 ایونت‌ها منظم برگزار می‌شوند. در روزهای دوشنبه و تعطیلات هم در صورت مساعد بودن شرایط، ایونت مافیا تهران برگزار می‌شود.

ایونت‌های حضوری مافیا در کافه‌های مرکز شهر تهران (انقلاب) برگزار می‌شود. لوکیشن کافه بعد از رزرو برای شما ارسال خواهد شد.

ورودی شرکت در ایونت مافیا تهران برای تمامی بازی‌هایی که در روز اجرا می‌شود، مبلغ 20 هزار تومان هست (هر بازی ورودی جدا ندارد) و حداقل سفارش از کافه 50 هزار تومان می‌باشد.

در صورتی که علاقه‌مند به شرکت در ایونت حضوری مافیا هستید، می‌توانید به آیدی @ali95sss در تلگرام پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا