سناریو بازپرس: سناریو جدید شبکه سلامت

سناریو بازپرس: سناریو جدید شبکه سلامت

بعد از دو سناریو محبوب مذاکره‌کننده و تکاور، شبکه سلامت برای فصل‌های بعدی مسابقه شهروند و مافیا، سناریو بازپرس (هانتر) رو در نظر گرفته است. این سناریو که توسط حمید بنی اسدی و پدرام صادقی طراحی شده به صورت ۱۰، ۱۲ و ۱۳ نفره قابل اجرا می‌باشد. فصل‌های جدید مسابقه شهروند و مافیا از شبکه نسیم در حال پخش هست.

نقش‌های سناریو بازپرس شبکه سلامت

◽️ تیم شهروند: کارآگاه، پزشک، محقق، رویین‌تن، بازپرس، اسنایپر، شهروند

◾️ تیم مافیا: رییس مافیا، ناتو، شیاد، مافیا ساده

نفرات مجاز: ۱۰، ۱۲ و ۱۳ نفر

در تعداد ۱۲ و ۱۳ نفر، به تیم مافیا، مافیا ساده و اسنایپر به تیم شهروند اضافه می‌شود.

اگر آموزش نقش‌های سناریو بازپرس رو میخوای اینجا رو بخون.

نکات تکمیلی سناریو بازپرس

اسم‌های ابتدایی سناریو بازپرس

در ابتدا که این سناریو طراحی شد، نام بعضی از نقش‌ها متفاوت بود. نقش شیاد با نام وکیل معرفی شد و نقش محقق با نام هانتر، که بعدا به خاطر پخش از طریق تلویزیون، اسم‌ها تغییر کردند. همچنین در ابتدا به سوداگری، یاکوزایی گفته میشد که از نقش یاکوزا گرفته شده است. بعضی از افراد این سناریو را با نام سناریو هانتر نیز می‌شناسند.

شباهت سناریو بازپرس و تکاور

در اصل تیم طراحی در سناریو بازپرس تلاش کرده است که نقش‌هایی معادل نقش‌های سناریو تکاور اما متفاوت طراحی کند. بعد از چند دست متوجه خواهید شد که نقش بازپرس معادل نقش تفنگدار در سناریو تکاور و نقش محقق معادل نقش تکاور می‌باشد. نحوه بازی با این دو نقش نیز شبیه به همان نقش‌های سناریو تکاور می‌باشد.

نحوه اجرای سوداگری در سناریو بازپرس

سوداگری شبیه به مذاکره در سناریو مذاکره‌کننده با کمی تفاوت اجرا می‌شود. ابتدای شب رییس مافیا اعلام میکنه که می‌خواهد سوداگری کند. سپس گرداننده بلند اعلام میکنه که تیم مافیا قرار است سوداگری کند.

اگر رییس مافیا یاری نداشته باشه، باید خودش رو سوداگری کنه، اما اگر یار داشته باشه، باید یکی از یارهاش رو برای سوداگری انتخاب کنه. همچنین باید یکی از شهروندها را انتخاب کنه. اگر رییس مافیا شهروند ساده و یا رویین‌تن انتخاب کنه، همان شب همراه تیم مافیا بیدار میشه و یارهاش رو میشناسه. اگر هم سوداگری با موفقیت انجام نشه، کسی بیدار نخواهد شد.

روز بعد مافیا انتخاب شده به عنوان کشته شب از بازی خارج میشه. طبیعتا همه متوجه میشن که بازیکن خارج شده، مافیا بوده است.

روند اجرای بازپرسی در سناریو بازپرس

در ابتدای روز، گرداننده کشته‌های شب قبل رو اعلام میکنه و بعد هم اگر اکثریت درخواست اعلام وضعیت داشته باشن، وضعیت رو گرداننده اعلام میکنه. اگر انتخاب‌های بازپرس توی بازی باشند، گرداننده اعلام میکنه که این دو نفر توسط بازپرس، وارد بازپرسی شدند. توجه کنید که خود بازپرس اهمیت نداره که توی بازی باشه، ممکنه شب قبل بازپرس خارج شده باشه.

بعد هم دو نفر به صورت یکی در میون، دو نوبت صحبت میکنند. در حین بازپرسی، مثل دفاعیه هست، کسی حق لایک و دیسلاک نداره. بعد که صحبت دو نفر تموم شد، شب میشه و گرداننده از بازپرس میپرسه که بازپرسی لغو بشه و یا ادامه پیدا کنه. حتی اگر بازپرس توی بازی نباشه، این روند انجام میشه و بعد هم روز میشه. در صورتی که بازپرسی ادامه داشته باشه، باید از سر صحبت روز جدید، رای‌گیری به صورت نفر به نفر به صورت اجباری شروع بشه. خود افراد حق رای ندارند. هر کسی که رای بیشتر آورده باشه، از بازی خارج میشه و بعد از وصیت، ساید اون بازیکن خونده میشه. اگر هم رای‌ها مساوی بشه، کسی از بازی خارج نمیشه و ادامه روز انجام میشه. در صورتی که بازپرس، لغو کنه هم بدون انجام رای‌گیری، ادامه روز انجام میشه.

خروج محقق در فاز روز

اگر محقق در فاز روز توسط رای‌گیری از بازی خارج بشه و انتخابش درست باشه، ابتدا خودش وصیت میکنه و زمانی که وصیتش تمام شد، گرداننده اعلام میکنه که بازیکن دیگه هم از بازی خارج خواهد شد و باید وصیت کنه.

طبیعتا همه متوجه میشن که فردی که اول از بازی خارج شده محقق بوده و فردی که بعد از اون وصیت میکنه، مافیا.

نکات نقش اسنایپر در سناریو بازپرس

نقش اسنایپر در این سناریو در تعداد ۱۲ و ۱۳ نفر به بازی اضافه میشه. اسنایپر در این تعداد فایربک داره، به این معنا که اگر شهروند بزنه، خودش از بازی خارج میشه و اگر مافیا غیر از رییس مافیا را انتخاب کنه، مافیا خارج میشه و اگر رییس مافیا را بزنه، هیچکسی از بازی خارج نخواهد شد. همچنین در صورتی که اسنایپر درست شلیک کنه و مافیا از بازی خارج بشه، توسط گرداننده اعلام میشه که:

تبریک به این شهر که عجب اسنایپری داره

«نقش‌های سناریو بازپرس»

رییس مافیا 🌙 ♾

مسئول نهایی شات در شب و رهبری تیم مافیا بر عهده رییس مافیا می‌باشد. در صورتی که کارآگاه استعلام رییس مافیا را بگیرد، نتیجه استعلام شهروند خواهد بود.
⚠️ در این سناریو رییس مافیا می‌تواند یکبار سوداگری (یاکوزایی) کند. به این صورت که در شب یکی از یارهای خود و یک شهروند را انتخاب می‌کند. عضو مافیا فردا کشته می‌شود و شهروند انتخابی اگر شهروند ساده یا رویین‌تن باشد، در شب بعدی به تیم مافیا اضافه خواهد شد.

ناتو 🌙 ♾

یکبار در طول بازی می‌تواند به جای شات شب، نقش یکی از شهروندها رو حدس بزند. در صورتی که درست حدس بزند، فرد انتخابی تحت هر شرایطی از بازی خارج خواهد شد.

شیاد 🌙 ♾

هر شب یک نفر را انتخاب می‌کند و اگر فرد انتخابی کارآگاه باشد، استعلام اعلامی به کارآگاه منفی خواهد بود. توجه داشته باشید که شیاد می‌تواند دو شب پشت سر هم یک نفر را انتخاب کند (اسپم مجاز است).

کارآگاه 🌙 ♾

هر شب می‌تواند استعلام مافیایی بودن یکی از بازیکنان را بگیرد. استعلام رئیس مافیا همیشه شهروند می‌باشد. در صورتی که شیاد، کارآگاه را انتخاب کرده باشد، استعلام هر شخص در اون شب منفی خواهد بود.

پزشک 🌙 ♾

وظیفه پزشک حفاظت شهروندان در فاز شب می‌باشد. هر شب می‌توند یک نفر را سیو کند. در این سناریو، پزشک در طول کل بازی دو بار می‌تواند خودش را سیو کند.

بازپرس 🌙 ➊

دو نفر را به جز خودش در شب انتخاب می‌کند. در صورتی که روز بعد هر دو نفر زنده باشند، روند بازپرسی آغاز می‌شود. هر کدام دو تا یک دقیقه صحبت خواهند کرد. و بعد از آن بازپرس باید انتخاب کند رای‌گیری انجام شود و یا خیر. در صورت رای‌گیری باید همه به صورت اجباری به یکی از دو نفر رای بدهند، کسی که بیشترین رای رو بیاره از بازی خارج میشه و سایدش خونده میشه. در هر صورت روز ادامه پیدا می‌کند.

محقق 🌙 ♾

هر شب یک نفر را باید انتخاب کند. اگر آن شخص شیاد و یا ناتو باشه، هر جای بازی که محقق از بازی خارج شود، فرد انتخاب شده همراه او از بازی خارج خواهد شد.

رویین‌تن 🌙 ♾

رویین‌تن در شب توسط تیر کشته نمی‌شود اما در روز با رای از بازی خارج خواهد شد. با رویین‌تن، سوداگری با موفقیت انجام می‌شود.

اسنایپر 🌙 ➊

اسنایپر در طول بازی یکبار می‌تواند شلیک کند. در صورتی که به سمت شهروند شلیک کند، خود اسنایپر از بازی خارج می‌شود. اما اگر به سمت ناتو، شیاد و یا مافیا ساده شلیک کند و پزشک سیو نکرده باشد، روز بعد مافیا از بازی خارج خواهد شد. در صورتی که به سمت رییس مافیا شلیک کند، هیچکس از بازی خارج نخواهد شد. در صورت شات درست، گرداننده تبریک به شهر اعلام خواهد کرد.

شهروند ساده

قابلیتی ندارد و تنها در روز می‌تواند به پیدا کردن مافیاها کمک کند. با شهروند ساده، سوداگری با موفقیت انجام می‌شود.

49 دیدگاه دربارهٔ «سناریو بازپرس: سناریو جدید شبکه سلامت»

 1. تیم شهروند تو این سناریو ضعیفه.
  کاش به جای ناتو خرابکار وبه جای روئین تن تفنگدار بود ودر شبی که بازپرسی اتفاق می افته تفگندار بیدار نشه

  1. این سناریو طراحی تیم بات مافیا پرشین نیست و ما صرفا این سناریو رو توی اینجا توضیح دادیم و در داخل بات آوردیم.
   سعی کردن که سناریو با سناریو قبلی متفاوت باشه، در اصل بازپرس جای تفنگدار هست و همون کار رو انجام میده. تا حدودی اینکه چه نقش‌هایی باشه سلیقه‌ای هست، من خودم به شخصه سناریو رو دوس دارم.

  2. داداش خوبی قربونت برم چی میگی هرکی تواین سناریو مافیا بشه که بدبخته
   هفتا شهروند ۵ تا ابلیتی که هر کدوم مافیا بدبخت کنه تیم مافیا ففط شات داره وکیل که پوستش درمیاد اتفاقا مافیا خیلی خیلی ضعیفه

   1. سناریو اونقدر هم آنبالانس نیست. قبول دارم که کار برای تیم مافیا سخت هست ولی خب یه سری حرکت‌های قشنگ هم میشه زد.
    مثلا فرض کن یه مافیا بیاد یک شهروندی رو گردن بگیره، یک روز با هم توی چلنج باشن، شب شات بزنه، فرداش پوش کنه، بعد هم شب یاکوزایی بشه. کل شهروندها به هم میریزن و اصلا بازی در نمیاد.
    بنابراین اونقدر هم مافیا بدبخت نیس 🙂

 2. به نظرم مافیا خیلی راحت تر این سناریو رو میبره، چون فکرکنید بازپرس دو تا شهروند بیاره دفاعیه، یک عده به این شهروند و یک عده به اون شهروند رای میدن، در آخر یک شهروند میره بیرون ولی شهروند دیگه مجهول میمونه و تا از بازی خارج نشه، نمیشه روی رای گیری ها نظر قطعی داد.

  1. اخه این حرف دقیقا مثل این میمونه که توی سناریو تکاور، تفنگدار به یه شهروند تفنگ بده و اون شهروند یک شهروند دیگه رو بزنه.
   توی سناریو بازپرس اگه بازپرس دو تا شهروند رو بیاره، دو تا شهروند میتونن بگن که بازپرس لغو کنه و بین ما مافیا نیست. بنابراین اگر بازپرسی لغو نشه و یکی از اون دو نفر برن بیرون، شهروندها خیلی اشتباه کردن و تو این حالت میشه گفت مافیا حقشه ببره.
   البته باز برد مافیا قطعی نیست و کلی اتفاق میوفته، مثلا محقق درست انتخاب کرده باشه و روند بازی کلا عوض بشه.

 3. سلام
  توی توضیحات رویین تن نوشتین که با رای یا تفنگ در فاز روز فقط خارج میشه، در صورتیکه توی این سناریو دیگه تفنگی وجود نداره
  سناریو جدید و تقریبا خوبیه ولی هر سناریویی ایرادات خودشو داره
  بنظر من اگه بجای نقش وکیل یه نقشی مثل جوکر(سناریو فیلیمو) بود بهتر بود یا اینکه همین وکیل باشه ولی قابلیت نقشش این باشه که اگه کارآگاه رو تشخیص داد همون شب کارآگاه هر کیو استعلام گرفت استعلامش برعکس بشه(یعنی اگه شهروند استعلام گرفت استعلامش مثبت باشه و اگه مافیا استعلام گرفت استعلام منفی)

  1. درست میگید، البته توضیحات نقش‌ها به صورت جامع هست و برای سناریوهای دیگه هم صدق میکنه ولی خب اصلاح میکنیم و توضیحات نقش رویین‌تن رو تغییر میدیم.
   در مورد اینکه به جای نقش شیاد (وکیل)، نقش جوکر فیلیمو یا همون وکیل کلاسیک قرار بگیره، سناریویی که طراحی شده بارها توسط تیم طراحی تست شده و سعی شده که سناریو جذاب و بالانس باشه. نظر شما هم به نوبه خودش کاملا محترم هست و به نظر من اینکه به جای فلان نقش‌، نقش دیگه‌ای قرار بگیره، بیشتر سلیقه‌ای هست.
   ممنون بابت پیشنهادی که داید.

  1. سلام؛
   نحوه اجرای یاکوزایی دقیقا شبیه به مذاکره و ناتویی هست. شبی که تیم مافیا تصمیم میگیرند که یاکوزایی انجام بدن، همون شب گرداننده اعلام میکنه که قرار هست یاکوزایی انجام بشه. بعد از اینکه تیم مافیا انتخاب کردند، گرداننده میگه دست‌ها جلو و اگر شخصی با موفقیت یاکوزایی شده باشه،‌ همون لحظه بیدار میشه.

 4. اگه محقق در روند رای گیری از بازی خارج بشه و بسته باشه خودشو به وکیل اعلام میشه تو روز که همراهش وکیل بازی خارج میشه یا شب میشه ؟

  1. توی روز اعلام میشه که این فرد محقق بوده، فلان بازیکن هم بهش بافته شده بود و همراهش از بازی خارج میشه.

   1. استعلام وضعیت موقعی ک یاکوزایی شده به چه شکل هست؟به طور مثال شب یک بازیه و توی روز هم هیچکس از بازی نرفته و مافیا تصمیم ب یاکوزایی میگیره.فردا قطعا اون ناتو یا شیاد از بازی بیرون میره.حالا شما بگید گرداننده اگه یاکوزی نشسته باشه چی میگه و اگه ننشسته باشه یاکوزی چی میگه؟
    یک سوال دیگ.اگه مثلا روز یک رییس رفته باشه بیرون.ناتو وشیاد اجازه دارن یاکوزایی کنن یا برای یاکوزی فقط اجازه و حضور رییس مهمه؟
    وایا این هم درسته ک میگن اگه رییس تنها تو بازی مونده باشه اجازه یاکوزی خودشو داره؟

 5. اگر رئیس مافیا از قابلیت یاکوزایی استفاده کنه و شهروندی رو انتخاب کنه که قابل یاکوزایی نیست مثلا (بازپرس یا دکتر) بازم یار خودش از بازی خارج میشه؟ یا فقط فرصتش از دست میره؟

  1. هم فرصتش از دست میره و هم یارش خارج میشه. در هر صورتی یارش که انتخاب کرده، از بازی خارج میشه.

 6. دوتا سوال دیگه راجب بازپرس دارم. اگر خود بازپرس شات شه بعد بازپرسی هم کرده باشه فردا برای بازپرسی لغو میشه یا نه؟
  دوم اینه که اگه یکی از کسایی که بازپرسی شده شات شده باشه قابلیت بازپرس میسوزه یا بهش برمیگرده؟

  1. سوال اول: اگر بازپرس شات بشه، فردا بازپرسی لغو نمیشه و کاملا انجام میشه. بعد از صحبت دو نفر هم گرداننده اعلام میکنه همه بخوابن و بازپرس بیدار بشه. ولی خب چون بازپرس تو بازی نیس، کسی بیدار نمیشه. بعد هم همه بیدار میشن و رای‌گیری انجام میشه.
   سوال دوم: اگر یکی از نفرات شات بشن، بازپرسی انجام نمیشه، قابلیتش به بازپرس برمیگرده و میتونه شب‌های بعد بازپرسی کنه.

 7. ببخشید سوالم نیومد انقد زدم چند تا اومد معذرت میخوام. یه چیز دیگه اگر محقق برای مثال شیاد رو انتخاب کنه و شیاد با رای بمیره برای محقق چه اتفاقی میوفته؟

  1. نه اتفاقی نمیوفته. اگر محقق درست بافته باشه و بره بیرون، بافته هم خارج میشه.
   اما اگر محقق درست ببافه و فرد بافته شده خارج بشه، محقق خارج نمیشه.

 8. رویین تن توی روز خارج میشه؟!مگه معادل همون زره پوش نیست؟
  اگر رئیس مافیا توی بازی نباشه،دوتا یارش نمیتونن یاکوزایی کنن؟

  1. رویین‌تن با زره‌پوش فرق داره.
   زره‌پوش: توی شب نامیراس و توی روز یکبار زره داره.
   رویین‌تن: توی شب نامیراس ولی توی روز از بازی خارج میشه و زره نداره.

   اگر رییس مافیا از بازی خارج بشه، دیگه قابلیت یاکوزایی ندارن، بنابراین نقش رییس مافیا توی این سناریو اهمیت زیادی داره.

 9. سلام، سوال:اگه بازپرس شب شات بشه و صبح باز پرس اجرای بازپرسی داده بین دو نفر، بازپرس دیگه تو بازی نیست و گرداننده بازی چطور نظر بازپرس رو بپرسد، که بین این دو نفر رای گیری شود یا ملغا شود و دو نفر تو بازی بشینن؟
  یا خود گرداننده به تشخیص خودش رای گیری میکند؟

  1. وقتی که بازپرس دو نفر رو انتخاب میکنه و همون شب خودش از بازی خارج میشه، روز بعد بازپرسی شروع میشه و دو نفر صحبت می‌کنند.
   وقتی صحبت‌ها تموم شد، گرداننده میگه همه بخوابن و بازپرس بیدار بشه (برای اینکه کسی متوجه نشه بازپرس از بازی خارج شده) بعد چند ثانیه هم اعلام میگه روز هست و بازپرس ملغی نکرد.
   در اصل وقتی بازپرس توی بازی نباشه، بازپرسی قطعا انجام میشه. مثل نقش قاضی که وقتی توی بازی نیست، رای خروخ ملغی نمیشه.

 10. سلام اگر توی بازپرسی رای ها مساوی بشه .کسی خارج نمیشه!؟
  دوم اینکه شکارچی یا محقق اگر بزنه مافیا و محقق توی شب شات بشه بازم مافیا باهاش میره بیرون یا فقط توی فاز روز و رای گیری هشت که مافیا با محقق میره بیرون!؟

  1. سلام؛
   اگر توی بازپرسی، رای‌ها مساوی بشه، کسی از بازی خارج نمیشه و دو نفر توی بازی باقی میمونند، روز هم ادامه پیدا میکنه.
   اگر محقق به مافیایی غیر از رییس مافیا بزنه، هر جای بازی که خارج بشه، اون مافیا هم همراهش خارج میشه. فرقی نداره روز باشه یا شب.
   بنابراین اگر توی تعداد ۱۰ نفر، دو نفر در شب خارج بشن، قطعا محقق درست بافته و یک مافیا خارج شده. توی روز هم وقتی محقق خارج میشه، اگر درست بافته باشه، گرداننده اعلام میکنه که فرد دیگه‌ای هم خارج میشه و بقیه متوجه میشن محقق درست بافته.

 11. سید محسن موسوی

  سلام
  توی سناریوی مذاکره حتما باید یک مافیا بیرون رفته باشه تا مافیا بتونه مذاکره کنه
  آیا توی این سناریو حتما باید مافیا بیرون رفته باشه تا سوداگری انجام بشه یا اینکه مافیای کامل هم میتونن سوداگری کنن

  1. سلام؛
   جمله اول در مورد سناریو مذاکره درست هست، البته وقتی ۴ تا مافیا داخل بازی هست، باید دو مافیا خارج بشه تا تیم مافیا بتونه مذاکره کنه.
   توی سناریو بازپرس همچین قانونی وجود نداره، به خاطر اینکه در اصل تیم مافیا یکی از خودش رو فدا میکنه. بنابراین نیازی نیست کسی خارج شده باشه، تنها چیزی که مهم هست اینه که رییس مافیا داخل بازی باشه، چون قابلیت برای رییس مافیا هست.

  1. سناریو پدرخوانده، سناریو خیلی جذابیه، ولی خب سطح بازی سناریو بازپرس با پدرخوانده فرق داره. از لحاظ حرفه‌ای بودن، به نظرم سناریو بازپرس حرفه‌ای‌تر هست.
   سناریو پدرخوانده به نظرم یه سناریو خیلی نمایشی و سرگرم‌کننده هست، جوری که وقتی میبینی یا بازی میکنی بهت خوش میگذره.

  1. اسپم کردن توی شب توسط یک نقش، یعنی اینکه دو شب پشت هم یک نفر رو انتخاب کنه.
   یکسری از نقش‌ها میتونن اسپم کنند، یکسری نمیتونند.
   مثلا ناتاشا توی شب نمیتونه اسپم کنه، ینی اگه امشب یکی رو انتخاب کرد، فردا شب باید شخص دیگه‌ای رو انتخاب کنه.
   نقشی مثل نگهبان، اسپم نداره، میتونه هر شب یک نفر رو انتخاب کنه و مشکلی هم نداره.
   توی این سناریو نقش شیاد، اسپم نداره و اگر کارآگاه رو پیدا کرده باشه، میتونه هر شب انتخابش کنه.

 12. اگه محقق شات شب بشه و دکتر سیو داده باشه محقق را و محقق اگه یک مافیا گره زده باشه چه اتفاقی میفته و اگه شهر گره زده باشه چه اتفاقی میفته و چه اتفاقی واسه خودش میفته کلا این توضیح بده

  1. اگه دکتر سیو کنه، محقق خارج نمیشه، کس دیگه هم خارج نمیشه

   اگه محقق به ناتو و شیاد خودش رو ببافه، هر زمان از بازی خارج بشه (تو شب شات بشه و دکتر سیو نکنه، یا تو روز با رای‌گیری خارج بشه) بافته شده هم خارج میشه
   اما اگر محقق رییس مافیا یا شهروند ببافه، با خروج محقق، اتفاقی نمیوفته

 13. سلام ممنونم از بات خوبتون من خیلی از سناریو های مافیا رو تو بات شما یادگرفتم و بازی میکنم .
  اگر بازی ارتش سری رو هم تو بات بتونید بسازید خیلی اتفاق جذابی خواهد شد

  1. سلام
   خوشحالیم که از بات مافیا پرشین راضی هستید.
   در مورد ارتش سری فعلا شرایطش نیست که توی مجازی این بازی اجرا بشه.
   امیدواریم در آینده شرایط ایجاد بشه.

  1. روز که شروع میشه:
   ۱) گرداننده اتفاقات شب قبل شامل کشته‌های شب رو اعلام میکنه
   ۲) از بازیکنان میپرسه که آیا درخواست استعلام وضعیت دارند؟ اگر رای بیاره اعلام میشه
   ۳) بعد هم اعلام میشه این دو نفر به بازپرسی اومدن و روند بازپرسی شروع میشه.

 14. سلام اگر رای افراد بازپرسی مساوی بشه چی میشه ؟
  اگر بازپرس ملغا کنه قابلیت بهش برمیگرده؟
  اگه بازپرس بره بازپرسی چی میشه ؟
  اگه

  1. سلام؛
   اگر رای افراد بازپرسی مساوی بشه، هیچکس از بازی خارج نمیشه و ادامه روز انجام میشه.
   اگر بازپرس ملغی کنه، ابیلیتی به بازپرس برنمیگرده و دیگه نمیتونه بازپرسی انجام بده. تنها در صورتی که یکی از انتخاب‌های بازپرس شب شات بشه، ابیلیتی بازپرس برمیگرده.
   بازپرس هیچ وقت نمیتونه خودش رو توی بازپرسی بیاره. بنابراین بازپرس توی بازپرسی نمیاد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن