سناریو بازپرس: سناریو جدید شبکه سلامت

سناریو هانتر: سناریو جدید شبکه سلامت

بعد از دو سناریو محبوب مذاکره‌کننده و تکاور، شبکه سلامت برای فصل‌های بعدی مسابقه شهروند و مافیا، سناریو بازپرس رو در نظر گرفته است. این سناریو که توسط حمید بنی اسدی و پدرام صادقی طراحی شده به صورت ۱۰ نفره قابل اجرا می‌باشد.

◽️ تیم شهروند: کارآگاه، پزشک، محقق، رویین‌تن، بازپرس، شهروند

◾️ تیم مافیا: رییس مافیا، ناتو، شیاد، مافیا ساده

نفرات مجاز: ۱۰، ۱۲ و ۱۳ نفر

در تعداد ۱۲ و ۱۳ نفر، به تیم مافیا، مافیا ساده اضافه می‌شود. توجه داشته باشید که در تعداد ۱۳ نفر رویین‌تن سوداگری نمی‌شود اما در ۱۲ نفر می‌توانید رویین‌‌تن رو سوداگری کنید.

با نقش‌های سناریو بازپرس به صورت کامل آشنا میشیم:

رییس مافیا 🌙 ♾

هر شب تصمیم می‌گیرید که یک نفر شات شود. در صورتی که کارآگاه استعلام شما را بگیرد، نتیجه استعلام شهروند می‌باشد.
⚠️ در این سناریو شما می‌توانید یکبار سوداگری کنید. به این صورت که در شب یکی یارهای خودتان و یک شهروند را انتخاب می‌کنید. یار شما کشته می‌شود و شهروند انتخابی اگر شهروند ساده یا رویین‌تن باشد در شب بعدی به تیم شما اضافه می‌شود.

ناتو 🌙 ♾

یکبار در طول بازی می‌توانید به جای شات شب، نقش یکی از شهروندها رو حدس بزنید. در صورتی که درست حدس بزنید، فرد انتخابی تحت هر شرایطی از بازی خارج می‌شود.

شیاد 🌙 ♾

هر شب یک نفر را انتخاب می‌کنید و اگر فرد انتخابی کارآگاه باشد، استعلام اعلامی به کارآگاه منفی خواهد بود. همچنین شما می‌توانید اسپم کنید.

کارآگاه 🌙 ♾

هر شب می‌توانید استعلام مافیایی بودن یکی از افراد را بگیرید. استعلام رئیس مافیا همیشه شهروند می‌باشد. در صورتی که وکیل شما رو انتخاب کرده باشه، استعلام هر شخص در اون شب منفی خواهد بود.

پزشک 🌙 ♾

وظیفه شما حفاظت شهروندان در شب می‌باشد. هر شب می‌تونید یک نفر رو سیو و خودتون رو در طول کل بازی دو بار می‌تونید سیو کنید.

محقق 🌙 ♾

هر شب یک نفر را باید انتخاب کنید. اگر آن شخص وکیل و یا ناتو باشه، هر جای بازی که شما خارج بشید، آن فرد نیز همراه شما از بازی خارج خواهد شد.

رویین‌تن 🌙 ♾

شما در شب توسط تیر کشته نمی‌شوید اما در روز با رای و یا تفنگ از بازی خارج می‌شوید.

بازپرس 🌙 ➊

دو نفر را به جز خودتون در شب انتخاب می‌کنید. در صورتی که روز بعد هر دو نفر زنده باشند، روند بازپرسی آغاز می‌شود. هر کدام دو تا یک دقیقه صحبت خواهند کرد. و بعد از آن باید انتخاب کنید رای‌گیری انجام شود و یا خیر. در صورت رای‌گیری باید همه به صورت اجباری به یکی از دو نفر رای بدهند، کسی که بیشترین رای رو بیاره از بازی خارج میشه و سایدش خونده میشه. در هر صورت روز ادامه پیدا می‌کند.

شهروند ساده

شما قابلیتی ندارید و تنها در روز می‌توانید به پیدا کردن مافیاها کمک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن